0

O MNIE

No halko, tu Joanna!

Ale to już chyba wiecie.

Od 2014 roku mieszkam w Melbourne, w Australii, a od 2018 prowadzę kanał na YouTube oraz Instagrama gdzie opowiadam o tym jak wygląda życie pod drugiej stronie świata. Jeżeli zastanawiacie się skąd wzięłam się w Australii i jaka jest moja historia zapraszam do TEGO wpisu.

Co u mnie znajdziecie? Sporo ciekawostek kulturalno-społecznych z krainy kangurów, dużo podróży zarówno po Australii jaki po innych zakątkach świata, oraz sporą dawkę humoru i dystansu do otaczającej mnie rzeczywistości.

Jeżeli chodzi o podróże, to od zawsze były one częścią mojego życia. Dzieciństwo spędziłam jeżdżąc samochodem po Europie z rodzicami i siostrą, a kiedy dorosłam postanowiłam podbijać świat na własną rękę. Do tej pory odwiedziłam ponad 35 krajów na 3 kontynentach. Bardzo lubię wracać do Azji, nie tylko tej południowo-wschodniej, gdzie w 2015 spędziłam kilka miesięcy, ale także do Japonii i Korei Południowej. Poza tym, podczas każdej podróży poświęcam sporo czasu na odkrywanie lokalnych smaków, bo uwielbiam dobre jedzenie!

Wpadnij do mnie